| Boat Type | Catamaran |
| Model | Astréa 42 |
| Year | 2021 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 12.58 m |
| Beam | 7.20 m |
| Draft | 1.25 m |
| Engine | 2x50 CV |
| Cabins | 6 |
| Berths | 10 | Head/Shower | 5 |
Underwater Lights
A/C
Dinghy 3.10m
Electric toilet
Generator
Hydraulic passarella
Inverter
Espresso machine
Snorkelling gear
Solar Panels
SUP
Teak Floor
TV 32"
Watermaker
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 4.000,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |