| Boat Type | Catamaran |
| Model | Bali 4.4 |
| Year | 2022 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 13.75 m |
| Beam | 7.40 m |
| Draft | 1.20 m |
| Engine | 2x40 hp |
| Cabins | 5 |
| Berths | 9 | Head/Shower | 4 |
Anchor Chain Mt75 D12
Cockpit Light
Dinette Chartplotter
Duvets for all the berths
Electric windlass
Full batten main sail
Fully equipped kitchen
Inflatable Life Jackets
Inox Anchor 35Kg
Memory mattresses
Microwave
Self tacking jib
Service battery 650A
Underwater lights
Water purifier
Welcome kit
Cockpit Chartplotter
Cockpit Cushions
Electric toilets
Electric winch
Folding Gangway
Inverter 2000W
Plancha Kit (BBQ + Sink)
Fridge/Freezer (400/200 lt)
Solar panels
TV (smart)
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 4.500,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |