| Boat Type | Gulet |
| Model | Gulet Caustic |
| Year | 2007 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 40.00 m |
| Beam | 9.00 m |
| Draft | 3.70 m |
| Engine | 2 x 435 HP MAN |
| Cabins | 6 |
| Berths | 12 | Head/Shower | 6 |
Board games
Deep freezer
Fishing gear
Hamburger/Ringo
Jet Ski
Kayak
Air conditioning
Filter coffee machine
Dinghy
Dishwasher
Generator
Icemaker
Paddle Board
Teak deck
WiFi Internet
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 0,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |