| Boat Type | Catamaran |
| Model | Lagoon 42 |
| Year | 2024 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 12.94 m |
| Beam | 6.90 m |
| Draft | 1.35 m |
| Engine | 2x57 hp |
| Cabins | 6 |
| Berths | 12 | Head/Shower | 5 |
Furling Genoa
A/C
Dinghy with outboard engine 10 hp
Electric toilet
Generator
Snorkelling gear
SUP
Watermaker
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 4.000,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |