| Boat Type | Catamaran |
| Model | Lagoon 46 |
| Year | 2021 |
| Mainsail type | full batten |
| Genoa type | self tacking jib |
| Steering type | Steering Wheel |
| Check-in | Saturday |
| Length | 13.99 m |
| Beam | 7.96 m |
| Draft | 1.37 m |
| Engine | 2 x 57 hp |
| Cabins | 4 + 1 |
| Berths | 8 + 1 + 1 | Head/Shower | 5 |
Teak cockpit
Snorkeling equipment
Radar
Air condition
Generator
Inverter
Watermaker - desalinator
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 3.000,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |