| Boat Type | Catamaran |
| Model | Leopard 47 |
| Year | 2006 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 14.27 m |
| Beam | 7.40 m |
| Draft | 1.55 m |
| Engine | YANMAR |
| Cabins | 4 |
| Berths | 8 | Head/Shower | 4 |
Air conditionned
Electric fans in cabins
Towels
Dinghy
Generator
Gennaker
Freezer
Kitchen appliances
Oven
Outboard engine
AIS
Chart plotter
Radar
Refrigerators
Snorkeling equipment
Solar panels
SUP
Beach towels
Fins
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 500,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |