| Boat Type | Motor Boat |
| Model | Maxum Marine 2700SE |
| Year | 2008 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 8.90 m |
| Beam | 2.90 m |
| Draft | 0.00 m |
| Engine | Mercruiser |
| Cabins | 1 |
| Berths | 2 | Head/Shower | 1 |
Automatic toilet
Compass
Esential safety gear
Fire extinguishers
GPS navigation system
Interior cabin with sofa and table
Life jackets
Radar
Sink
Stove
Autopilot
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 0,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |