| Boat Type | Motor yacht |
| Model | Motoryacht |
| Year | 2018 |
| Check-in | Saturday |
| Length | 18.05 m |
| Beam | 5.10 m |
| Draft | 1.20 m |
| Engine | |
| Cabins | 0 |
| Berths | 2 | Head/Shower | 1 |
Beach towels
Bed Linens/Pillows/Blankets
Bluetooth System
Deck Cushions and Pillows
Depth Sounder
Electric Stove (4 burners)
Emergency Bilge Pump
Emergency Flares
Fire Extinguishers
First Aid Kit
Fishing Rods
Freezer
Fully equipped galley (kitchen)
LED lighting system (interior and exterior)
Life Jackets
Life Rings
Microwave Oven
Portable BBQ Grill
VHF Radio
Air conditioning in cabins
GPS Navigation System (Garmin)
Sunbathing areas (bow and stern)
Outdoor Speakers (waterproof)
Coffee Machine
Ice maker
Radar System
Refrigerator
Snnorkeling equipment
Swim platform with ladder
| 50% downpayment on reservation |
| 50% balance payment 30 days prior departure |
| Deposit | € 0,00 |
| CHECK IN: Saturday h. 17:00 |
| CHECK OUT: Saturday h. 09:00 |