Descrizione
| Tipo di barca | Barca a vela (monoscafo) |
| Modello | Sun Odyssey 44 i |
| Anno | 2011 |
| Check-in giorno | sabato |
| Lunghezza | 13.70 m |
| Larghezza | 4.00 m |
| Pescaggio | 2.05 m |
| Motore | 75 hp |
| Cabine | 4 |
| Cuccette | 8 | n. bagni/doccia | 2 |
Bilge pumps
Binoculars
Boarding ladder
Boat documentation
Bolt cutter
Bosun chair
Box with spare parts
CEBILON drinking water system
Chartplotter
Cockpit cushions with backrests
Cockpit speakers
Cockpit table
Code flags N&C
Deck shower
Electronic weather station
Emergency flares
Emergency tiller
Fire blanket
Fire extinguisher
First aid kit
Fog horn
Full battened main sail
Gangway
Instruments
Kitchen equipment
Life buoy & light buoy
Life raft
Life vests automatic
Lifebelts
Lifelines
LPG cooker & oven
Manuals
Navigation equipment
Navigation literature
Sea charts
Smoke detector
Steering wheel
Tool kit
VHF
Autopilot
Biminitop
Bow thruster
Fridge
Furling genoa
Inverter
Solar panels
Radio/CD/MP3 Player
Sprayhood
Dinghy
Electric anchor windlas
Electric hallyard winch
| 50% alla prenotazione |
| 50% un mese prima dell'imbarco |
| Deposito cauzionale rimborsabile | € 2.500,00 |
| CHECK IN: Sabato alle ore 17:00 |
| CHECK OUT: Sabato alle ore 09:00 |